AWANS DO 3 LIGI WOJEWÓDZKIEJ !

W 9 kolejce spotkań nasza drużyna podejmowała bardzo dobrego przeciwnika z Wojkowic, pierwszy mecz obu drużyn Czarni przegrali 1:2 na terenie przeciwnika.

Mecz miał wielką wagę ponieważ w przypadku wygranej drużyny z Sosnowca ona zostaje mistrzem grupy 4 okręgowej ligi trampkarzy i zapewnia sobie awans do 3 ligi wojewódzkiej.

Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim , obie drużyny swoimi składnymi akcjami pokazywały dojrzałość oraz zrozumienie gry w piłkę nożną . Pewna i cierpliwa gra Czarnych dała zwycięstwo i zapewniła  awans do wyższej ligi po trzech bramkach Mateusza Wawro .

Naszej drużynie została do rozegrania ostatnia kolejka ze Źródłem Kromołów ,jednak bez względu na wynik Czarni Sosnowiec zajmą pierwszą lokatę premiującą awans.

DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNEJ OPRAWY MECZOWEJ ORAZ ZABAWY PO MECZU !

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!