Raport Ligowy III Liga Wojewódzka !

RAPORT LIGOWY

Nasza drużyna rozegrała trzy mecze mistrzowskie w III Lidze Wojewódzkiej rocznika 2002 . Niestety nasz drużyna nie zdobyła punktów w rozegranych meczach.

Pierwszą kolejkę Czarni rozegrali na swoim stadionie ze Szczakowianką Jaworzno. Było to bardzo dobre spotkanie z obudowy stron , wiele pięknych akcji ofensywnych oraz konsekwentnej gry do ostatnich minut doprowadziło do tego iż przegrywamy mecze w ostatniej minucie ,gdzie Szakowianka po rzucie wolnym w ostatniej minucie ustala wynik na 2;3

CZARNI SOSNOWIEC 2;3 SZAKOWNIANKA JAWORZNO

BRAMKI ; 2X PRAWOWICZ

Na drugą kolejkę udajemy się do Szopienic rozegrać mecz z miejscowym UKS. Niestety o tym meczu nasza drużyna chciałaby zapomnieć.

Uks SZOPIENICE 9;1 CZARNI SOSNOWIEC

BRAMKI ; WAWRZUSIAK

Trzecią kolejkę rozegraliśmy z Pogonią Ruda Śląska. Był to kolejny mecz z nadziejami na zdobycz punktową w bardzo trudnej lidze . Wiele akcji ofensywnych z obu stron w pierwszej połowie meczu , kilka sytuacji tzw „ stu procentowych „ jednak pierwsza połowa kończy się wynikiem 0;0

Na drugą połowę Czarni wychodzą bardzo zmotywowani , jednak już w pierwszych minutach tracimy bramkę po dość kuriozalnej sytuacji Nasza drużyna za wszelką cenę chce odrobić straty i doprowadza do kilku ciekawych sytuacji jednak po żadnym strzale piłka nie ląduje w siatce rywali ,to co nie udaje się nam doskonale udaje się rywalom i tak przegrywamy aż 0;5.

CZARNI SOSNOWIEC 0;5 POGOŃ RUDA SLĄSKA.