PODSUMOWANIE RUNDY WIOSENNEJ 2016 !

Podsumowanie rundy wiosennej 2016 !

Nasza drużyna w rundzie wiosennej występowała w V lidze okręgowej rocznika 2001. Po przepracowaniu przerwy zimowej i doświadczeniu jakie nabyliśmy na jesień Czarni z optymizmem i nowymi celami wystartowali do rozgrywek wiosennych.

Początek rozgrywek ułożył się dla nas bardzo dobrze seria bez porażki ,zaczynając od wygranej z Górnikiem Piaski ,remis z Zew Kazimierz, wygraną z Salosem Dąbrowa Górnicza napawał optymizmem i tak do przed ostatniej kolejki rozgrywek C1 utrzymujemy 2 lokatę za drużyną Źródła Kromołów która była faworytem do awansu do 4 ligi okręgowej.

Niestety dwie porażki na koniec sezonu skazują nas na 3 miejsce co nie jest premiowane awansem ,jednak nasza drużyna w przyszłym sezonie będzie rozgrywała mecze ze swoim rocznikiem tak więc awans w obecnych rozgrywkach nie premiował nas by do gry w 4 lidze rocznika 2001.

Wyniki naszej drużyny:

Tabela :

Najlepszym strzelcem drużyny okazał się Gabriel Wąsik z 24 golami na koncie. Warto przypomnieć iż w poprzedniej rundzie najlepszym strzelcem drużyny był Dawid Drewniak z 3 bramki na koncie.

1.Wąsik -24

2.Drewniak-8

3.Marczyk – 7

4. Prawowicz, Ociepka -5

5.Duda – 3

6.Zegan, Lorens, -2

7.Żarnotal,Consoli,Kłapcia,Wojnarowski,Kalicki – 1

Najlepsi zawodnicy w rundzie wiosennej : (więcej informacji w poście zakończenie sezonu)

Gabriel Wasik ,Kacper Żarnotal, Mateusz Kalicki.

Komentarz trenera:

Cały nasz sezon uważam za bardzo udany ponieważ cele które sobie postawiliśmy zostały zrealizowane.

Mnie jako trenera bardzo cieszy fakt iż frekwencja przez całą rundę jesienną jak i wiosenną była na bardzo wysokim poziomie.

Wiosna w naszym wykonaniu wyglądała bardzo dobrze ,organizacja ,taktyka oraz indywidualne umiejętności zawodników poczyniły wyraźny postęp. W czerwcu po rozgrywkach ligowych przeprowadziliśmy serie testów sprawdzających siłę ,motorykę ,wytrzymałość piłkarzy, aż 90% zawodników poczyniło wyraźną poprawę wynikó w stosunku do tych samych testów w zimie. Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką moi chłopcy włożyli przez ostatni rok pracy z moją osobą. Atmosfera w drużynie jest wspaniała co pokazuję choćby nasze zakończenie sezonu które dostarczyło nam mnóstwo uśmiechu.

Z optymizmem patrzę na kolejny sezon ,nasze przygotowania zaczynamy obozem w Nowej Rudzie który odbędzie się w pierwszym tygodniu sierpnia.