RAPORT LIGOWY

ŁAZOWNIANKA ŁAZY 2:5 CZARNI SOSNOWIEC

STRZELCY: Wawro ,Prawowicz, Wąsik x3

SKŁAD:

FOLTYN-DUDA ,WOJAROWSKI,KALICKI,HERA-ŻARNOTAL,PRAWOWICZ,ZEGAN,WAWRO,WĄSIK,MARCZYK

ŁAWKA REZERWOWYCH: SERGIEL,LORENS,DUDZIEC KŁAPCIA, OCIEPKA,DREWNIAK,CONSOLI

Mecz nasza drużyna zaczęła bardzo chaotycznie było to związane również ze stanem boiska (grząska murawa )

Bramki straciliśmy po błędach indywidualnych – nie dokładnie uderzenie piłki z własnego pola bramkowego.

W drugiej połowie nasza drużyna przejęła inicjatywę im. Poprzez ataki szybkie które były trenowane w mikrocyklu poprzedzającym mecz.

30.10.16

CZARNI SOSNOWIEC 3;0 AKADEMIA WOJKOWICE

STRZELCY :

WAWRO X3

SKŁAD

FOLTYN-DUDA ,WOJAROWSKI,KALICKI,DUDZIEC-ŻARNOTAL,PRAWOWICZ,ZEGAN,WAWRO,WĄSIK,DREWNIAK

ŁAWKA REZERWOWYCH: SERGIEL,LORENS,FABER,KŁAPCIA, OCIEPKA,ZARYCHTA,CONSOLI

W 9 kolejce spotkań nasza drużyna podejmowała bardzo dobrego przeciwnika z Wojkowic, pierwszy mecz obu drużyn Czarni przegrali 1:2 na terenie przeciwnika.

Mecz miał wielką wagę ponieważ w przypadku wygranej drużyny z Sosnowca ona zostaje mistrzem grupy 4 okręgowej ligi trampkarzy i zapewnia sobie awans do 3 ligi wojewódzkiej.

Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim , obie drużyny swoimi składnymi akcjami pokazywały dojrzałość oraz zrozumienie gry w piłkę nożną . Pewna i cierpliwa gra Czarnych dała zwycięstwo i upragniony awans przez zawodników do wyższej ligi po trzech bramkach Mateusza Wawro .