WRACAMY PO PRZERWIE ! HORROR W INAUGURACJI !

Po przerwie wakacyjnej i okresie przygotowawczym nasza drużyna dnia 14.09.16 o godzinie 17.00 zainaugurowała rozgrywki 4ligi okręgowej C1 z Salosem Dąbrowa Górnicza.

W okresie przygotowawczym mieliśmy okazję zmierzyć siły z Salosem na naszym boisku ,z potyczki wyszliśmy pewnie zwycięsko 3:1 ,tak więc nasza drużyna przed meczem ligowym z szacunkiem ale optymistycznie podeszła do meczu .

Czarni wyszli w składzie:

Foltyn-Zegan,Wojnarowski,Kalicki,Duda-Żarnotal,Prawowicz,Consoli,Marczyk,Wawro-Wąsik.

Na ławce pozostali: Sergiel,Ociepka,Drewniak,Stokowski,Mazur,Dudziec

Mecz dla naszej drużyny ułożył się bardzo dobrze już w 1 minucie meczu nasza drużyna objęła prowadzenie po uderzeniu Wąsika który w ubiegłym sezonie był naszym królem strzelców.

Z każdą minutą meczu mecz stał na coraz śmielszych atakach z obu stron i wielu ładnych akcji ofensywnych .

Salos po kilku skutecznych akcjach wyszedł na prowadzenie 1:3 do 30 minuty meczu gdy sędzia podyktował rzut karny dla gości po faulu naszego bramkarza . Gdy wydawało się że jest po meczu dla naszej drużyny ,wspaniała parada Michała który rehabilituje się ze swojego faulu i tak do przerwy wynik 1:3 dla drużyny z Dąbrowy Górniczej.

Po kilku męskich słowach w przerwie meczu nasza drużyna wyszła z nadzieją na lepszą grę i korzystny wynik .I tak druga połowa to istna kanonada na bramkę gości .Bardzo dobre oskrzydlające ataki naszej drużyny doprowadził do zwycięstwa 5;3 . Bramki w drugiej połowie strzelili Dudziec oraz 3 bramki niezawodny Wąsik .

Gratulujemy zwycięstwa i dobrej gry w drugiej połowie meczu Czarnym !