Wysokie zwycięstwo w Porębie.

W drugiej kolejce rozgrywek o mistrzostwo grupy IV  LIGI OKRĘGOWEJ C1 nasza drużyna miała rozegrać mecz wyjazdowy z MKS PORĘBA.

Mecz rozgrywany był w niedziele o godz.13.00 w zimnych i ponurych warunkach atmosferycznych .

Czarni wyszli w składzie:

Folty - Mazur,Dudziec,Kalicki,Duda,-Żarnotal,Consoli,Ociepka-Marczyk,Wąsik,Wawro

Na ławce pozostali :Wojnarowski,Faber,Sergiel,Drewniak, Prawowicz.

Początek zmagań na trudnym boisku w Porębie był dla nas bardzo dobry ,już w 7 min meczu nasz niezawodny strzelec Gabriel Wasik pokonał bramkarza MKS.Jak by można było się spodziewać grat goli przy ul. Mickiewicza powinien  się otworzyć, jednak dobra gra w obronie drużyny gospodarzy postawiła Czarnym trudne warunki do strzelania kolejnych bramek. W 32 i 35 minucie tuż przed przerwą Wąsik strzela swoje kolejne gole i tak do przerwy prowadzimy 0;3.

Po przerwie mecz stał się bardziej otwarty,mogliśmy obejrzeć kilka ładnych akcji ofensywnych z obu stron , jednak to drużyna z Sosnowca była lepszym i skuteczniejszym zespołem co pozwoliło na wysokie zwycięstwo 2;8 po kolejnych bramkach 2x Wasik, Prawowicza,Zegana i Wawro.

Z dorobkiem 6 pkt w tabeli nasza drużyna prowadzi w lidze Okręgowej C1.

GRATULUJEMY !