WYGRANA I PORAŻKA Z MOCNYMI RYWALAMI.

W trzeciej i czwartej kolejce mierzyliśmy siły z drużynami z Łazowianki Łazy u siebie dnia 22.09.16 oraz na wyjeździe po jedno-dniowym odpoczynku z Akademią z Wojkowic dnia 24.09.16 .

Na mecz z Łazami nasza drużyna wyszła w składzie ;

Folty - Wojnarowski,Dudziec,Kalicki,Duda,-Żarnotal,Zegan,Consoli-Marczyk,Wąsik,Wawro

Na ławce pozostali :Kłapcia,Faber,Sergiel,Drewniak, Ociepka,Stokowski

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim, wiele ataków z obu stron mogło się podobać kibicom. Jednak to nasza drużyna wyszła z rywalizacji zwycięsko po bramkę naszego obrońcy Oliwiera Dudźca który w wspaniały sposób odnalazł się w polu karnym rywala po rzucie rożnym i ładnym wolejem pokonał bramkarza drużyny Łazowianki

Czarni Sosnowiec 1: Łazowianka Łazy

W czwartej kolejce nasza drużyna rozgrywała mecz w Wojkowicach ,drużyna która jest nam dobrze znana ponieważ w ubiegłym sezonie mogliśmy rywalizować ze sobą w V lidze okręgowej C1 oraz w okresie przygotowawczym mieliśmy przyjemność rozegrać mecz sparingowy.

Folty - Wojnarowski,Dudziec,Kalicki,Duda,-Żarnotal,Zegan,Ociepka-Marczyk,Wąsik,Wawro

Na ławce pozostali :Mazur,Faber,Sergiel,Drewniak, Kłapcia,Stokowski,Consoli

Kolejny mecz walki , kolejny mecz który stoi na wysokim poziomie co może tylko cieszyć. Drużyna z Wojkowic postawiła nam bardzo wysoko poprzeczkę aby wyjść zwycięsko z rywalizacji. Jednak to nasze błędy indywidualne prowadzą do porażki w tej potyczce.  W 17 minucie meczu po dotknięciu piłki ręką w naszym polu karnym przez Oliwiera Dudźca sędzia spotkania dyktuje rzut karny,którego pewnie wykorzystuję zawodnik drużyny gospodarzy. W ostatnich minutach pierwszej połowy po ładnej składnej akcji Czarnych Wawro wyrównuje wynik spotkania. Na drugą połowę wychodzimy z optymizmem jednak już po kilku minutach po fatalnym wybiciu piłki Foltyna zespół z Wojkowic pokonuje naszego bramkarza. Wiele ataków z naszej strony nie przyniosło do końca meczu bramki i tak przegrywamy naszą rywalizację.

Mecz kończy się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.